Drukarki poleasingowe - Wrocław

Dość sporym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszą się poleasingowe urządzenia drukujące. Drukarki Konica Minolta to bardzo wysoka jakość przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny za sprzęt, który był już używany. Przede wszystkim urządzenia z wydrukiem kolorowym cieszą się powodzeniem ponieważ przy zachowaniu dobrej jakości urządzenia Konica Minolta są tanie w eksploatacji.

Drukarki używane - gwarancja wysokiej jakości

Firma Copy Ekspert sprawdza drukarki poleasingowe - pod kątem zużycia materiałów eksploatacyjnych oraz stanu technicznego podzespołów. Urządzenia te są przywracane do dawnej świetności poprzez wymianę zużywających się w trybie naturalnym materiałów eksploatacyjnych.

Przeprowadzana jest pełna konserwacja. Na drukarki poleasingowe Konica Minolta udzielana jest gwarancja. Nie jest to gwarancja tzw. rozruchowa zazwyczaj 7 dniowa lecz pełna gwarancja na wszystkie materiał eksploatacyjne. W zależności od modelu drukarki oraz jego przebiegu gwarancja udzielana jest nawet na okres 24 miesięcy. Drukarki poleasingowe - Wrocław i okolice Wrocławia to tereny w których chętnie dostarczymy dla Ciebie drogi Kliencie urządzenie Konica Minolta, przeszkolimy również Twój zespół.

Sprawdź także kopiarki poleasingowe, bądź zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 71 349 70 94

Drukarki / kolorowe

Drukarki / czarno-białe

KONICA MINOLTA 
BIZHUB C 3100P

Prędkość A4: 31 str./min w trybie kolorowym i monochromatycznym. Obsługiwane formaty papieru: A6-A4 i własne formaty użytkownika. Oszczędność czasu dzięki standardowemu modułowi druku dwustronnego ze 100% wydajnością.

KONICA MINOLTA 
BIZHUB 3300P

Drukarka laserowa o prędkości druku do 33 stron czarno-białych na minutę z interfejsem sieciowym w standardzie. Media od A6 do A4 oraz gramatura 60–163 g/m2.

KONICA MINOLTA 
BIZHUB C30P

Bizhub C30P jest sieciową drukarką kolorową przeznaczoną dla średnich grup roboczych. Drukuje z prędkością 30 str./min. w kolorze i 35 str./min. w trybie monochromatycznym.

KONICA MINOLTA 
BIZHUB 4000P

Drukarka laserowa o prędkości druku do 40 stron czarno-białych na minutę. Media od A6 do A4 oraz gramaturze 60–163 g/m2. Druk dwustronny w standardzie.

KONICA MINOLTA 
BIZHUB 4700P

Drukarka laserowa o prędkości druku do 47 stron czarno-białych na minutę. Media od A6 do A4 oraz gramaturze 60–163 g/m2. Wygodna w użytkowaniu dzięki 2.4-calowemu wyświetlaczowi LCD.

Scroll to top