Blog

Kserokopiarka Konica Minolta z zintegrowanym serwerem

W biurach nowoczesnych firm, które stawiają na świadczenie usług na najwyższym poziomie, niezwykle ważne jest stosowanie kompleksowych rozwiązań. Dlatego elementy wyposażenia przestrzeni biurowych wciąż są rozwijane i pojawiają się nowe produkty oferujące kolejne możliwości.

Kserokopiarka 300i A3 Monochromatyczna

Właśnie wprowadzona do sprzedaży nowoczesna kserokopiarka A3 mono z modelu 300i stanowi urządzenie łączące w sobie niemal wszystkie aktualnie obecne na rynku innowacyjne funkcjonalności dla sprzętu tego rodzaju.

Kserokopiarka C3350i

Sparrow MFP C3350i to drukarka wielofunkcyjna (MFP), która wykorzystują technologię laserową i została zaprojektowana w celu poprawy wydajności, wydajności i bezpieczeństwa drukowania.

Bizhub Eagle C360i

Masz dość pracy z nieefektywnym sprzętem biurowym lub maszyną biznesową, która daje słabej jakości wyniki? Cóż, jeśli szukasz idealnego urządzenia do sprawnego zarządzania biurem i potrzebami drukowania, może powinieneś rozważyć zakup drukarki wielofunkcyjnej.

Bizhub Eagle C250i

Bizhub to jedna z najpopularniejszych linii produktów renomowanej, niezwykle cenionej w biurach całego świata firmy Minolta. Nieco wysłużona już kserokopiarka Eagle C258, wciąż bardzo popularna także w naszym kraju, doczekała się niedawno odświeżonej wersji, którą jest Konica Minolta Eagle C250i .Różnicę można zobaczyć już na pierwszy rzut oka, ponieważ zachowując klasyczny wygląd dla tej serii produktów, Konica Minolta Eagle C250i prezentuje się zdecydowanie bardziej futurystycznie. Odświeżenie produktu nie było oczywiście jedynie wizualne. Znajdziemy w niej teraz mocniejsze i bardziej wytrzymale podzespoły, jak również wiele bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w tym opcje programistyczne i mechanizmy dotyczące bezpieczeństwa.

Co nowego znajdziemy w odświeżonej wersji kopiarki?

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie zauważa się po rozpoczęciu pracy z nowym urządzeniem, jest płynność wszystkich działań. Udało się to uzyskać dzięki rozbudowie centralnej jednostki obliczeniowej maszyny. Obecnie mamy tutaj czterordzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1,8GHz. Posiada on wsparcie 8GB pamięci operacyjnej, a do tego Konica Minolta Eagle C250i wyposażona jest w dysk twardy w standardzie SSD o pojemności 256 gigabajtów.


Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Kserokopiarki Wrocław


Wydajna kserokopiarka

Większe możliwości obliczeniowe były konieczne już chociażby dlatego, że odświeżono cały interface użytkownika, który teraz działa płynniej i jest bardziej intuicyjny. Dostęp do niego uzyskamy przede wszystkim z wykorzystaniem panelu dotykowego o przekątnej 10,1”. Można go łatwo obracać tak, że zawsze będzie się z niego bardzo wygodnie korzystało.

Bardzo ważną zmianą jest też trudna do zauważenia ewolucja pod względem żywotności komponentów. Rzadsze naprawy i wymiana elementów eksploatacyjnych pojawią się na koniec roku w bilansie firmy jako niższe koszty prac biurowych.

Zabezpieczenia urządzeń kserujących

Warto zauważyć także, że Konica Minolta Eagle C250i posiada specjalną opcję zakupienia oprogramowania antywirusowego „BitDefender”, który jest jednym z najlepszych rozwiązań dla biur.

Nowa seria kserokopiarek Sparrow

W mniejszych i większych biurach ciężko dziś obejść się bez kopiarek, drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych, które pozwalają zawsze szybko skopiować, wydrukować i zeskanować różne dokumenty. Prowadzenie firmy wymaga prowadzenia także dokumentacji – a szereg dokumentów musi czasem zostać poprawiony, powielony czy zeskanowany. Wybór solidnych urządzeń wielofunkcyjnych do swojej firmy jest więc kwestią kluczową, jako że od ich bezawaryjnej pracy oraz wydajności uzależnione jest poprawne wykonanie różnych, ważnych dokumentów. Ma to wielkie znaczenie dla dobrej działalności firmy i jej wiarygodności.

Pragniemy wszystkich poinformować, iż rozpoczynamy obecnie proces wymiany naszych najpopularniejszych urządzeń w segmentach A3 kolor i A4 kolor. W ofercie zainteresowani takimi rozwiązaniami odnajdą zarówno produkty przeznaczone dla małych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw – każdy na pewno wybierze coś właściwego, dopasowanego do konkretnego przypadku.

Nowa kserokopiarka biurowa

Kserokopiarka C3320i to następca maszyny C3110. Jest jeszcze lepszy, jeszcze nowocześniejszy i z pewnością przypadnie do gustu jeszcze większej liczbie użytkowników. Najważniejsze zmiany, jakie zostały wprowadzone w nowszym urządzeniu dotyczą zwiększonej żywotności materiałów oraz części eksploatacyjnych. Przez to urządzenie dłużej może służyć właścicielom tak samo dobrze.


Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Urządzenia wielofunkcyjne


Zmienia się także wygląd – wprowadzony zostaje panel dotykowy 7”. Urządzenia zyskują również nowy, odmieniony interfejs użytkownika, spójny z liniami A3. Stają się jeszcze wygodniejsze w obsłudze, co oczywiście jest wielkim plusem dla osób, które będą z nich korzystać.

Nowe kserokopiarki to nowe możliwości i jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb oraz wymagań współczesnych klientów. Warto wspomnieć jeszcze, iż dostępna jest opcja antywirusa „BitDefender”. Pozwala on chronić sprzęt przed wirusami i atakami z zewnątrz.

C3320i – parametry sprzętu

Parametry nowej maszyny są następujące:

  • CPU Quad Core 1.6Ghz
  • RAM 4GB
  • HDD: 16GB

Kupujący może liczyć także na podajnik Dual Scan w standardzie.

Czy dzierżawa kserokopiarek jest opłacalna?

Na pewnym etapie rozwoju biura, niezbędne jest posiadanie nowoczesnego i innowacyjnego sprzętu, który zapewni odpowiedni przepływ dokumentów, przyspieszy pracę i podniesie jej jakość. Sprzęt tego rodzaju możemy kupić lub wynająć. W wielu przypadkach, jeśli chodzi na przykład o kserokopiarki, te drugie rozwiązanie okazuje się dużo korzystniejsze.