Nowa seria kserokopiarek Sparrow

Kserokopiarki Sparrow

W mniejszych i większych biurach ciężko dziś obejść się bez kopiarek, drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych, które pozwalają zawsze szybko skopiować, wydrukować i zeskanować różne dokumenty.

Prowadzenie firmy wymaga prowadzenia także dokumentacji – a szereg dokumentów musi czasem zostać poprawiony, powielony czy zeskanowany. Wybór solidnych urządzeń wielofunkcyjnych do swojej firmy jest więc kwestią kluczową, jako że od ich bezawaryjnej pracy oraz wydajności uzależnione jest poprawne wykonanie różnych, ważnych dokumentów. Ma to wielkie znaczenie dla dobrej działalności firmy i jej wiarygodności.

Pragniemy wszystkich poinformować, iż rozpoczynamy obecnie proces wymiany naszych najpopularniejszych urządzeń w segmentach A3 kolor i A4 kolor. W ofercie zainteresowani takimi rozwiązaniami odnajdą zarówno produkty przeznaczone dla małych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw – każdy na pewno wybierze coś właściwego, dopasowanego do konkretnego przypadku.

Nowa kserokopiarka biurowa

Kserokopiarka C3320i to następca maszyny C3110. Jest jeszcze lepszy, jeszcze nowocześniejszy i z pewnością przypadnie do gustu jeszcze większej liczbie użytkowników. Najważniejsze zmiany, jakie zostały wprowadzone w nowszym urządzeniu dotyczą zwiększonej żywotności materiałów oraz części eksploatacyjnych. Przez to urządzenie dłużej może służyć właścicielom tak samo dobrze.


Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Urządzenia wielofunkcyjne


Zmienia się także wygląd – wprowadzony zostaje panel dotykowy 7”. Urządzenia zyskują również nowy, odmieniony interfejs użytkownika, spójny z liniami A3. Stają się jeszcze wygodniejsze w obsłudze, co oczywiście jest wielkim plusem dla osób, które będą z nich korzystać.

Nowe kserokopiarki to nowe możliwości i jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb oraz wymagań współczesnych klientów. Warto wspomnieć jeszcze, iż dostępna jest opcja antywirusa „BitDefender”. Pozwala on chronić sprzęt przed wirusami i atakami z zewnątrz.

C3320i – parametry sprzętu

Parametry nowej maszyny są następujące:

  • CPU Quad Core 1.6Ghz
  • RAM 4GB
  • HDD: 16GB

Kupujący może liczyć także na podajnik Dual Scan w standardzie.