Kserokopiarka Konica Minolta z zintegrowanym serwerem

Kserokopiarka z VPN

W biurach nowoczesnych firm, które stawiają na świadczenie usług na najwyższym poziomie, niezwykle ważne jest stosowanie kompleksowych rozwiązań. Dlatego elementy wyposażenia przestrzeni biurowych wciąż są rozwijane i pojawiają się nowe produkty oferujące kolejne możliwości.

Dokładnie taka jest kserokopiarka Konica Minolta ze wsparciem IT. Podbijający powoli rynek model Bizhub C250i pozwala obniżyć koszty utrzymania przedsiębiorstwa, gwarantuje maksymalnie wygodne warunki pracy i pozwala skrócić czas potrzebny na wykonywanie codziennych obowiązków.

Bizhub C250i – nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne z własnym serwerem

To, co wyróżnia maszyny takie jak Bizhub C250i, to wielofunkcyjność, która znacznie wykracza poza standard, jaki oferują klasyczne urządzenia. Użytkownik zyskuje nie tylko sprzęt do drukowania, kopiowania, faksowania czy skanowania, ale również dostęp do wielu praktycznych narzędzi, a przede wszystkim możliwość korzystania i przechowywania danych na serwerze Konica Minolta, który jest stale monitorowany i zarządzany przez profesjonalny zespół informatyków.

Kserokopiarka Konica Minolta ze wsparciem IT umożliwia zbudowanie wydajnego środowiska informatycznego dla firmy. Dzięki temu właściciel podmiotu kupując jeden produkt, zyskuje zarówno funkcjonalną maszynę, jak i możliwość korzystania z internetu, połączenia komputerów w sieć firmową, gromadzenia i przetwarzania danych na sprawnych, szybkich i zabezpieczonych serwerach.

Dedykowane oprogramowanie

Klienci zyskują również możliwość wyboru dedykowanego oprogramowania, które usprawni funkcjonowanie biura, zwiększy wydajność pracowników, dostarczy narzędzi umożliwiających poprawienie jakości obsługi kontrahentów. Są to np. aplikacje, które potrafią z fizycznej kartki utworzyć dokument Word czy system monitorujący pracę wszystkich urządzeń w biurze.


Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Urządzenia wielofunkcyjne


Bieżące wsparcie IT

Bizhub C250i umożliwia stały kontakt ze specjalistami z działu IT, którzy mogą błyskawicznie i w sposób zdalny reagować na wszelkie awarie, usterki czy po prostu świadczyć wsparcie dotyczące właściwego użytkowania sprzętu.

Bezpieczne biuro

Olbrzymią zaletą jest fakt, że kserokopiarka z VPN zabezpiecza dane firmowe przed złośliwymi atakami hakerów. Ochrona dotyczy zarówno serwerów Konica Minolta, jak i sieci internetowej w danym przedsiębiorstwie. Odpowiadają za nią specjaliści z działu IT. Użytkownik uzyskuje też dostęp do najnowszych i najskuteczniejszych oprogramowani antywirusowych.