Kserokopiarka C4050i

Konica Minolta C4050i Wrocław

Konica Minolta C4050i to nowoczesna kserokopiarka, która gwarantuje użytkownikom szybkość drukowania / kopiowania w formule 40 stron/min. Zastosowana została tutaj podwójna prędkość skanowania: do 90 obrazów na minutę oraz zupełnie nowy interfejs użytkownika z odchylanym o 90 ° ekranem dotykowym 10,1.

Nowoczesna kserokopiarka biurowa

Seria Sparrow MFP, to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. To także bezprzewodowa łączność mobilna i chmurowa i wbudowane funkcje bezpieczeństwa nowej generacji. Maksymalna pojemność papieru w kserokopiarce wynosi teraz 1600 arkuszy, a urządzenie objęte jest pięcioletnią gwarancją.

Użytkownicy mogą przesuwać, przewijać i powiększać ekran, na którym pracują tak jak w przypadku smartfona lub tabletu. Dzięki zintegrowanej najnowocześniejszej technologii Konica Minolta zapewniającej konkurencyjne niskie zużycie energii masz wpływ na poziom zanieczyszczenia środowiska i oszczędzasz rachunki.

Wszechstronne opcje wykańczania obejmują:

  • zszywanie,
  • dziurkowanie,
  • składanie listów do 3 arkuszy na list,
  • broszury do 20 arkuszy (80 stron) w celu zwiększenia wydajności biura i profesjonalnych dokumentów.

Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Urządzenia wielofunkcyjne


Cechy charakterystyczne Bizhub C4050i

Pełny zestaw funkcji bezpieczeństwa zapewnianych przez usługi bizhub SECURE, w tym silnik antywirusowy Bitdefender, chroni Twoją organizację przed infekcją złośliwym oprogramowaniem.

Urządzenie pozwala na bezpośredni dostęp z ekranu głównego interfejsu użytkownika urządzenia wielofunkcyjnego do portalu Konica Minolta MarketPlace, aby cieszyć się usługami w chmurze.

Jakość druku wynosi do 1200 na 1200 DPI. Do naszej dyspozycji jest 5 GB pamięci RAM oraz dysk twardy 256 GB.

Zmniejszony wpływ na środowisko dzięki najnowocześniejszej technologii o konkurencyjnym niskim zużyciu energii – oszczędza zarówno energię, jak i pieniądze. Zastosowano tutaj też uniwersalny sterownik drukarki – Jeden sterownik do instalacji, zarządzania i konserwacji.

Możliwość drukowania bezpośredniego – bez drukowania sterowników PDF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX, JPEG, TIFF, PS i PCL oraz możliwość bezpośredniego drukowania dokumentów z urządzenia mobilnego.