Kserokopiarka C3350i

Kserokopiarka C3350i Wrocław

Sparrow MFP C3350i to drukarka wielofunkcyjna (MFP), która wykorzystują technologię laserową i została zaprojektowana w celu poprawy wydajności, wydajności i bezpieczeństwa drukowania.

Nowoczesny toner

Konica Minolta wyprodukowała własną technologię tonera, która gwarantuje wysoką jakość wydruków przy każdym użyciu. Cząsteczki tonera na bazie żywicy są mniejsze niż innych tonerów, ale mają bardziej jednolity rozmiar i kształt, co zapewnia lepszą jakość obrazu. Ponadto toner wykorzystuje biomasę jako jeden ze składników, co czyni go przyjaznym dla środowiska. Wykorzystuje również niższą temperaturę dymienia i zmniejsza zużycie energii przez drukarkę. Toner nie zawiera oleju, co zwiększa różnorodność dokumentów, które można wydrukować, w tym etykiety, koperty, błyszczące papiery i papiery o dużej gramaturze.

Oprogramowanie

Oprogramowanie dyspozytorskie Konica Minolta C3350i jest jednym z najnowszych elementów w linii urządzeń wielofunkcyjnych. Seria i jest wyposażona w pakiet:

  • Dispatcher Suite,
  • Dispatcher Paragon
  • Dispatcher Phoenix.

Dispatcher Suite to rozwiązanie do zarządzania drukowaniem i automatyzacji przepływu pracy, które rozszerza możliwości drukarek.

Paragon pomaga zwiększyć wydajność i elastyczność oraz obniżyć koszty dzięki zaawansowanym funkcjom zarządzania drukowaniem.

Phoenix pozwala kontrolować przetwarzanie dokumentów i łączyć się z usługami w chmurze, takimi jak:

  • SharePoint,
  • Dropbox,
  • OnBase,
  • Laserfiche,
  • Box,
  • Dysk Google
  • Microsoft OneDrive.

Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Urządzenia wielofunkcyjne


Jedną z najbardziej godnych uwagi funkcji jest 10,1 – calowy panel dotykowy, którego można używać tak jak smartfona lub tabletu. Możesz dostosowywać aplikacje za pośrednictwem Konica Minolta Marketplace, aby pasowały do stylu pracy i potrzeb Twojego biura. Panel ma wskaźniki stanu LED i sterowanie głosowe. Poprawia to dostępność dla personelu, dając osobom z upośledzeniem wzroku możliwość korzystania z maszyny.

Jednostka centralna (CPU) i-Series jest około cztery razy szybsza niż w poprzednich modelach.

Każdy model ma również mniejszą pojemność niż inne urządzenia wielofunkcyjne dzięki ulepszonemu wentylatorowi chłodzącemu i automatycznemu podajnikowi dokumentów. C3350i to następca maszyny C3351 i w porównaniu do poprzednika jest o 33% mniejszy, ma podajnik Dual Scan i zmieniony interfejs.

Warto też wspomnieć o wydłużonej trwałości części eksploatacyjnych, opcji antywirusowej i zwiększonej pamięci RAM do 5 GB oraz pojemności dysku – 256 GB.