Kserokopiarka biurowa Bizhub 225i

Kserokopiarki są niezwykle przydatnym urządzeniem w dużych przedsiębiorstwach, gdzie istnieje spore zapotrzebowanie na szybkie drukowanie i kserowanie dokumentów. Sprawdzają się także w instytucjach publicznych, a nawet małych, kilkuosobowych firmach.

Są bowiem wielofunkcyjne, co zwiększa ich wartość użytkową. Szczególnie polecamy urządzenia marki Konica Minolta, a zwłaszcza Bizhub 225i. To wyjątkowy, wysokiej jakości sprzęt zaprojektowany z myślą o profesjonalnych biurach.

Wielofunkcyjna kserokopiarka nowa do biura

Do czego można wykorzystać kserokopiarkę marki Konica Minolta? Jej głównym zadaniem jest drukowanie w rozdzielczości 600×600 dpi lub 1200×600 dpi. Może przy tym zostawiać znak wodny i bezproblemowo obracać obraz. Wśród ważnych funkcji znajduje się też tzw. bezpieczny druk oraz broszury.

Skaner wyróżnia się podobną rozdzielczością. Obsługuje 3 formaty plików (PDF, JPEG, TIFF), ma 32 lokalizacje docelowe i 250 miejsc szybkiego wyboru. Ponadto umożliwia aż 5 opcji skanowania. Z kolei wbudowana kopiarka korzysta z innowacyjnego tonera polimeryzowanego Simitri® HD, który oferuje 256 odcieni w formacie sięgającym A3.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze faks Super G3 o transmisji do 33,6 kbps w 406×392 dpi. Kompresja odbywa się przy pomocy MH, MR, MMR oraz JBIG.

Wydajność na najwyższym poziomie

Liczba dostępnych funkcji idzie w parze z ogromną wydajnością. Dzięki temu nawet w największych przedsiębiorstwach można szybko otrzymać i wysłać kopie dokumentów. Kserokopiarki nowe cechują się prędkością skanowania na poziomie 55/20 obrazów/min. w trybie jednostronnym, a szybkość kopiowania bądź druku A4 wynosi 22 str./min (A3 to 8 str./min). Trudno o lepsze rozwiązanie w tej dziedzinie.

Pojemność wejściowa papieru wynosi standardowo 350 arkuszy, ale może zostać powiększona nawet do 1350. Podstawowy podajnik mieści 250 arkuszy A5-A3 o gramaturze 64-157 g/m², a boczny przyjmuje kolejne 100.

Profesjonalny serwis Bizhub 225i

Nasza oferta obejmuje też serwisowanie kserokopiarek. Z pomocą Copy Ekspert można poradzić sobie ze wszystkimi sytuacjami związanymi z eksploatacją urządzeń. Podejmiemy się zarówno napraw lub usuwania awarii, jak i regularnego serwisowania w celu wydłużenia żywotności kserokopiarki. Gwarantujemy przy tym, że cena usługi oraz samego produktu nie nadwyręży budżetu żadnego przedsiębiorstwa.

Zainteresowanych wydajną nową kserokopiarką marki Konica Minolta zachęcamy do składania zamówień na prezentowany model. Na szczegółowe pytania związane z asortymentem z przyjemnością odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.