Czym charakteryzuje się kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C258?

Urządzenie wielofunkcyjne Bizhub C258 od firmy Konica Minolta łączy w ramach siebie trzy kluczowe dla efektywnego działania większości biur funkcjonalności. Są nimi szybkie drukowanie oraz kopiowanie (25 stron o formacie A4 w ciągu minuty), a także błyskawiczne skanowanie (160 stron na minutę). Jednocześnie jest przy tym niezwykle intuicyjna w obsłudze, gdzie cały proces odbywa się przy użyciu czytelnego, dotykowego ekranu o przekątnej 9 cali.

Bizhub C258 łączy w sobie wydajność z wysoką jakością

Konica Minolta Bizhub C258 należy do grupy kserokopiarek nowej generacji, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale poradziły sobie w niemal dowolnym biurze. W komplecie z opisaną wcześniej wielofunkcyjnością oraz wysoką prędkością pracy oferuje ona również długotrwałą niezawodność, ekonomiczne działanie i ponadprzeciętnie wysoką jakość druku. Ten ostatni czynnik jest zasługą przede wszystkim obecnego w niej tonera Simitri HD oraz innowacyjnego, w pełni kompatybilnego ze środowiskami IT kontrolera druku Emperon. Na uwagę zasługuje tutaj też platforma OpenAPI, która optymalizuje organizację pracy.

Kserokopiarki peleasingowe w Copy Ekspert i możliwości płynące z ich dzierżawy

Proponowana przez nas możliwość dzierżawy kserokopiarki poleasingowej Bizhub C258 stwarza wiele rozmaitych korzyści, spośród których najważniejszą jest możliwość natychmiastowego pozyskania urządzenia bez potrzeby brania go w leasing czy inwestowania środków własnych.

Jednocześnie warto zauważyć, że wspomniana forma współpracy zapewnia również całkowity spokój od ewentualnych problemów związanych z serwisowaniem kserokopiarki Bizhub C258 czy też uzupełnianiem jej materiałów eksploatacyjnych. Wszelkimi tego typu sprawami zajmuje się nasza firma, gwarantując błyskawiczną obsługę, w celu zapewnienia 100% płynności funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa. To z kolei pozwala skupić się Państwu na zagadnieniach związanych z Państwa właściwą działalnością, bez konieczności rozpraszania uwagi usterkami czy wyczerpującym się tonerem.