Czy warto korzystać z poleasingowego sprzętu drukującego?

Zakup profesjonalnego, zaawansowanego i wydajnego urządzenia wielofunkcyjnego to spore wyzwanie finansowe. Możesz jednak zaoszczędzić, wybierając drukarki poleasingowe. Ich zaletą jest nie tylko niższa cena. Sprawdź, dlaczego jeszcze to polecane rozwiązanie.

Czym są kserokopiarki poleasingowe?

Dziś trudno wyobrazić sobie nawet nieduże biuro, w którym pracownicy nie mają dostępu do urządzeń wielofunkcyjnych. To sprzęty niezbędne w każdej firmie, znacznie ułatwiające i usprawniające pracę przedsiębiorstwa. Są one zwykle intensywnie użytkowane, co oznacza, że planując ich zakup, należy zwrócić szczególną uwagę na produkty markowe o renomie. To da Ci pewność, że sprzęt zapewni wydajną, sprawną i skuteczną pracę przez długi czas.

Wysokiej klasy modele drukujące, zwłaszcza laserowe, kosztują niemałe pieniądze. Istnieje jednak alternatywa dla zakupu nowych sprzętów. To używane drukarki poleasingowe, czyli maszyny, które kiedyś były wynajmowane firmom w ramach umowy leasingu. Dużym przedsiębiorstwom, które korzystają z wielu kserokopiarek, komputerów i urządzeń wielofunkcyjnych, bardziej opłaca się podpisać umowę na ich wynajem niż kupować na własność. Wybierają zatem leasing, w ramach którego otrzymują nowy, wysokiej klasy sprzęt, który użytkują przez określony czas, płacąc miesięczną ratę za usługę.

Urządzenie wielofunkcyjne poleasingowe – sprawne, wydajne, niezawodne

Po zakończeniu umowy produkty wracają do leasingodawcy i zwykle są sprzedawane na wolnym rynku. Używane kserokopiarki nie są zatem nowe, ale wciąż w pełni sprawne technicznie. Są regularnie serwisowane, co pozwala zachować ich wysoką jakość i wydajność. Zakup u sprawdzonego sprzedawcy daje pewność solidności i niezawodności maszyn. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą oferującym drukarki poleasingowe we Wrocławiu – gwarantujemy wysoką jakość i sprawność oferowanych modeli.

Każdy produkt zawsze przechodzi kompleksowy przegląd techniczny przed sprzedażą. To duża zaleta, ponieważ nabywając używany sprzęt od osoby prywatnej, nigdy nie masz pewności, że nie ma on ukrytych wad, jak i nie wiesz, w jakim rzeczywiście jest stanie i w jaki sposób był eksploatowany.

Atrakcyjna cena kserokopiarek poleasingowych

Dobra jakość i sprawność techniczna sprzętu idzie w parze z atrakcyjną ceną. Korzystny koszt to zresztą najważniejszy atut używanych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek dla większości kupujących. Sprzęt biurowy dość szybko traci na wartości, dlatego kserokopiarki poleasingowe mogą kosztować znacznie mniej niż nowe maszyny drukujące o porównywalnych parametrach.

Wybierając drukarki używane z leasingu, otrzymujesz zatem w pełni sprawny, dobrej jakości sprzęt, który nie zrujnuje Twojego firmowego budżetu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na inne działania biznesowe.

Drukarki poleasingowe o wysokiej wydajności

Jeśli potrzebujesz jednej lub dwóch drukarek bądź kserokopiarek do biura, które będziesz stosować okazjonalnie, najpewniej lepszym rozwiązaniem jest zakup nowego sprzętu z niższej półki cenowej. Jeżeli jednak szukasz maszyn zaawansowanych technologicznie, przeznaczonych do intensywnej pracy, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie, najlepszym wyborem jest urządzenie wielofunkcyjne poleasingowe.

Mimo że jest to sprzęt używany, to nadal klasy premium, co wpływa na jego efektywność działania oraz wydajność. Nawet po kilku latach eksploatacji maszyny są w pełni sprawne i gotowe do intensywnej, bezawaryjnej pracy jeszcze przez długi czas.

Nawet 3 lata gwarancji na urządzenia

O dobrej jakości kserokopiarek poleasingowych świadczy fakt, że sprzedawca udziela na nie gwarancji. Na przykład my – Copy Ekspert z Wrocławia – wystawiamy gwarancję nawet na 36 miesięcy, w zależności od modelu sprzętu oraz jego przebiegu. Gwarancja obejmuje wszystkie materiały eksploatacyjne modelu.

Bogata oferta kserokopiarek i drukarek poleasingowych

Warto podkreślić również bogatą ofertę urządzeń wielofunkcyjnych z leasingu, które można nabyć. Zazwyczaj firmy specjalizujące się w tego rodzaju usługach dysponują wieloma modelami maszyn, co pozwala na pełne dopasowanie sprzętu do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Dzięki temu z łatwością wybierzesz z rozbudowanego asortymentu model bądź modele kopiarek, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie.

Co istotne, wcale nie musisz znać się na kserokopiarkach, aby wybrać najlepszy sprzęt. Specjaliści z firmy oferującej urządzenia wielofunkcyjne doradzą Ci w podjęciu właściwej decyzji, dzięki czemu do Twojego biura trafi najlepszy, perfekcyjnie dobrany do potrzeb sprzęt.