Copy Ekspert certyfikowanym Premium Partnerem Konica Minolta

Z wielką radością i zaszczytem chcemy poinformować, że Konica Minolta doceniła nasz wkład we współpracę i przyznała nam status Premium Partner. Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować za zaufanie i zapewnić, że nie ustaniemy w dalszym rozwijaniu firmy na podstawie nowoczesnych technologii naszego partnera.

Premium Partner Konica Minolta – co to oznacza?

Konica Minolta to japońska korporacja, która od 140 lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań w zakresie m.in. druku. Produkowane przez nią drukarki, kopiarki oraz kserokopiarki cieszą się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie, co zawdzięczają dostosowaniem do potrzeb oraz możliwości każdego użytkownika. Autoryzowani sprzedawcy, tacy jak Copy Ekspert, mogą przystąpić do programu partnerskiego, polegającego na dwustronnym wsparciu. W zależności od stopnia zaangażowania, określanego nie tylko na podstawie wyników sprzedaży, dealer Konica Minolta może uzyskać kolejny poziom partnerstwa, oznaczający dla niego jeszcze większe wsparcie od producenta. Do niedawna cieszyliśmy się certyfikatem Advanced Partner, potwierdzającym drugi poziom zacieśnienia współpracy z przewidzianych czterech. Od niedawna spełniamy jednak wymagane warunki, aby móc posługiwać się wyższym o jeden poziom tytułem Premium Partner w ramach sprzedaży oraz obsługi urządzeń biurowych formy Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o. o.

Czym konkretnie się zajmujemy?

Copy Ekspert to autoryzowany dealer firmy Konica Minolta. W naszej ofercie znajdują się zarówno nowe produkty, jak i sprzęt poleasingowy. Dostępne w asortymencie kopiarki i kserokopiarki Konica Minolta to wielofunkcyjne urządzenia o zróżnicowanych prędkościach drukowania, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w zastosowaniu profesjonalnym. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowym wyposażaniu instytucji państwowych lub samorządowych, a także pozostałych organizacji lub prywatnych firm. Nie skupiamy się wyłącznie na sprzedaży, ponieważ za równie istotne uważamy doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza z pewnością ułatwią zakup kopiarki Konica Minolta dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Staramy się zapewnić korzystne warunki zakupu urządzeń, obejmujące rozdzielenie płatności na raty oraz wypożyczenie go w formie dzierżawy, aby ograniczony budżet nie był przeszkodą do posiadania sprzętu najwyższej jakości. Prowadzimy także sprzedaż tonerów i materiałów eksploatacyjnych.

Autoryzacja Copy Ekspert - Premium Partner