Certyfikat autoryzacji Copy Ekspert

Konica Minolta Wrocław

W roku 2020 uzyskaliśmy certyfikat Premium Partner, który potwierdza nasz prestiż, jakim obdarzany jest autoryzowany partner Konica Minolta. Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem urządzeń kopiujących do firm, instytucji publicznych, a także na prywatne potrzeby naszych klientów.

Globalna wartość

Konica Minolta to globalna marka, a uzyskany przez nas certyfikat potwierdza, że spełniamy te wartości, którymi Konica Minolta kieruje się w swojej działalności. Nasi pracownicy mogą tym samym skorzystać z kursów szkoleniowych Konica Minolta.

Certyfikacja to też potwierdzenie umiejętności i wiedzy przy obsłudze i sprzedaży najnowocześniejszych produktów i rozwiązań Konica Minolta. Jest to tym ważniejsze, że wiele nowoczesnych urządzeń Konica Minolta wymaga specjalnych umiejętności i wiedzy.

Potwierdzenie umiejętności

Certyfikat jest bezpośrednim potwierdzeniem naszych umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia. Gwarantuje wszystkim klientom najwyższą jakość obsługi, pewność, że będą obsługiwani przez wykwalifikowanych pracowników, a także to, że w naszej ofercie znajdą najnowocześniejsze urządzenia, które zostaną w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Certyfikat jest też potwierdzeniem, że jako partner prowadzimy profesjonalne, indywidualne negocjacje biznesowe, dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa i jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb zamawiającego. Wszelkie stosowane przez nas standardy dotyczą jednakowo firm, instytucji jak też oczywiście osób prywatnych.


Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Urządzenia wielofunkcyjne


Kompleksowa oferta

W naszej ofercie klienci znajdą wszelkie urządzenia kopiujące Konica Minolta. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie w naszej ofercie urządzenie dostosowane do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Posiadamy jednakowo nowe jak też poleasingowe urządzenia o różnych prędkościach drukowania. Gwarantujemy korzystne warunki płatności. Urządzenia klienci mogą zakupić na raty lub wziąć w leasing. Jednocześnie zapewniamy wsparcie na każdym etapie zakupu. Nasz fachowy serwis gwarancyjny jest do dyspozycji klienta.