Bizhub Eagle C250i

C250i we Wrocławiu

Bizhub to jedna z najpopularniejszych linii produktów renomowanej, niezwykle cenionej w biurach całego świata firmy Minolta. Nieco wysłużona już kserokopiarka Eagle C258, wciąż bardzo popularna także w naszym kraju, doczekała się niedawno odświeżonej wersji, którą jest Konica Minolta Eagle C250i.

Różnicę można zobaczyć już na pierwszy rzut oka, ponieważ zachowując klasyczny wygląd dla tej serii produktów, Konica Minolta Eagle C250i prezentuje się zdecydowanie bardziej futurystycznie. Odświeżenie produktu nie było oczywiście jedynie wizualne. Znajdziemy w niej teraz mocniejsze i bardziej wytrzymale podzespoły, jak również wiele bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w tym opcje programistyczne i mechanizmy dotyczące bezpieczeństwa.

Co nowego znajdziemy w odświeżonej wersji kopiarki?

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie zauważa się po rozpoczęciu pracy z nowym urządzeniem, jest płynność wszystkich działań. Udało się to uzyskać dzięki rozbudowie centralnej jednostki obliczeniowej maszyny. Obecnie mamy tutaj czterordzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1,8GHz. Posiada on wsparcie 8GB pamięci operacyjnej, a do tego Konica Minolta Eagle C250i wyposażona jest w dysk twardy w standardzie SSD o pojemności 256 gigabajtów.


Sprawdź naszą ofertę i napisz!

Kserokopiarki Wrocław


Wydajna kserokopiarka

Większe możliwości obliczeniowe były konieczne już chociażby dlatego, że odświeżono cały interface użytkownika, który teraz działa płynniej i jest bardziej intuicyjny. Dostęp do niego uzyskamy przede wszystkim z wykorzystaniem panelu dotykowego o przekątnej 10,1”. Można go łatwo obracać tak, że zawsze będzie się z niego bardzo wygodnie korzystało.

Bardzo ważną zmianą jest też trudna do zauważenia ewolucja pod względem żywotności komponentów. Rzadsze naprawy i wymiana elementów eksploatacyjnych pojawią się na koniec roku w bilansie firmy jako niższe koszty prac biurowych.

Zabezpieczenia urządzeń kserujących

Warto zauważyć także, że Konica Minolta Eagle C250i posiada specjalną opcję zakupienia oprogramowania antywirusowego „BitDefender”, który jest jednym z najlepszych rozwiązań dla biur.