COLORTRAC SMARTLF CX 40

Jest to kontynuacja linii skanerów Smart LF 4080, które w ciągu 2 lat zyskały bardzo dużą popularność w rynku CAD/GIS/AEC. Popularność tej spowodowała 60% wzrost sprzedaży skanerów w firmie ColorTrac.

NOWE CECHY:

Praktyczny „panel kontrolny” – w nowej serii zmieniono „panel kontrolny” umożliwiający przeprowadzenie procesu skanowania bez konieczności odchodzenia od skanera. Nowy panel posiada cztery przyciski:
• SCAN - skanowanie do pliku
• COPY – skanowanie do druku
• LOAD/FWD – przesuwanie do przodu oraz wysuwanie całkowite dokumentu
• STOP/REW – zastąpił przycisk „MAIL”, który w praktyce był mało wykorzystywany przez użytkowników. Wprowadzenie nowego przycisku STOP/REW pozwala na natychmiastowe zatrzymanie procesu skanowania i wycofanie dokumentu. 

Nowa generacja czujników LED (diody) - wprowadzono nowe czujników LED, które umożliwiają skanowanie z rozdzielczością optyczną 600 dpi oraz z maksymalną rozdzielczości (interpolowaną) 3600 dpi.

Lepsze parametry optyki - seria Cx została wyposażona w 48 bitowy przetwornik obrazu kolorowego oraz 16 bitowy przetwornik obrazu skali szarości. Kombinacja nowej optyki z systemem DNA (Dynamic Normalisation Application), który do tej pory był stosowany tylko w wysokiej klasy kolorowych skanerach z technologią CCD umożliwia uzyskanie jeszcze ostrzejszych i bardziej wyrazistych linii przy skanowaniu rysunków CAD oraz lepszą obsługę kolorowych obrazów, w których wymagane jest dokładne rozpoznanie ciemnych i jasnych detali oraz występujących w nich przejść tonalnych.

Nowy system prowadzenia dokumentu – innowacyjny system prowadzenia skanowanego dokumentu APT (Active Paper Transport) umożliwia obsługę nawet bardzo zniszczonej i pogniecionej dokumentacji oraz na precyzyjne odwzorowanie geometrii skanowanego dokumentu.

Podział szyby chroniącej czujniki LED – w nowej serii każdy czujnik LED posiada własną szybę, dzięki czemu w przypadku porysowania w bardzo prosty sposób wymieniamy tylko uszkodzony element a nie całą szybę. Zmniejsza to koszty eksploatacji i serwisu pogwarancyjnego maszyny. Czujniki LED nie są połączone na stałe z szybą!!!!


Nowe akcesoria - skaner SmartLF Cx można opcjonalnie wyposażyć w kosz, który przechwytuje zeskanowane dokumenty, oraz specjalną podstawę REPRO oraz zestaw półek na komputer, monitor LCD i klawiaturę, która umożliwia połączenie skanera z wielkoformatową drukarką w jednolitą konstrukcję tworząc profesjonalne stanowisko „scan to copy”.
Dostępne są również polipropylenowe koperty w formacie A1 i A0, chroniące dokumentów trakcie skanowania bardzo zniszczone dokumentu.

Scroll to top